PRODUCERS

Celal YAVUZ

1986 yılında İstanbul’da doğdu.

17 yaşında Tekno ve Trance Albümleriyle buluşup (Scooter, Tunnel Trance Force) gibi isimleri keşfetmiş ve günümüze harmanlayarak Müzik camiasına ilk adımını atmıştır. 2000’lerde Progressive House, Progressive Trıbal ve Progressive Trance  stili başlangıçlarıyla; Dj’lik kariyerine başlamış, Elektronik Müziği Kalbi olarak görüp Türkiye’de bir çok Club’de ve bazı Festivaller’de kendini göstermiştir.Kabinde insanlara verdiği Pozitif Enerji, Melodik akıcı kendine has bir stil oluşturmuştur…

Yoğun tempolu ve hareketli Drum ve Bassline’ları  herkesten tam not almıştır. Yüksek tempolu eserlerle müzik kulağını geliştirerek, üretim donanım ve yazılım programlarına hakim, her kulakta miksleri duyulmuş ve insanların beğenisini kazanmıştır.Müzik tarzı club kitlesine hitap etmiş, durmayan tempolu miksleri diğer Dj’lerden ayrışmasını sağlamıştır. Yerli Yabancı DJ’lerle performanslar gerçekleştirmiştir. Bu sanatçıların bazıları ise  Dünyanın En iyileri kabul edilen Sean Tyas ve Lady Jane’lede  Dj Kabinini  Paylaşmıştır.

Emrah BALKAN

1985 yılında İstanbul’da doğdu.

Çocukluk yıllarında eski 45’lik plaklara olan sevgisi ,müzikteki keşfine ve tutkusuna öncülük etmiştir.Profesyonel müzik hayatına  16-17 yaşlarında önceliği Deep House ve Progressive  albümleriyle buluşup ve bu tarz üzerinden kendini geliştirmeye devam etmiştir.Global Underground  albümlerini yapan ünlü Dj ve Producer Nick Warren,Sasha,Deep Dish,Danny Howells’ın tarzlarını beğenip ve bu tarzlara giren Emrah Balkan başta Deep Progressive House,Tribal Progressive,Techno Trance stilleriyle başlayıp ve bu Soundları benimseyerek Dj’lik kariyerine 2001 yıllarında kendi evine ilk Set Up’ını kurarak start vermiştir.İleriki dönemlerde müzikteki kabiliyetini Elektronik Müzikle birleştirerek, müziği bireysel alan olarak görüp Türkiye’de birçok Clup’te kendini kanıtlama fırsatı bulmuştur.Kabinde özellikle insanlara verdiği başarılı müzik tarzını yansıtarak atrak,melodik ve akıcı bir stil oluşturmuştur.Yoğun ve hareketli stili dinleyicisi ve kitlesi tarafından tam not almıştır.Bunlarla da yetinmeyen Emrah Balkan Dj’lik kariyerinden sonra Production eğitimi alıp kendi müziğini üretmeye ve kendi dalında başarılı adımlar atmaya karar vermiştir.Hareketli ve tempolu eserlerle birikimini çok daha iyi bir şekilde geliştirerek,üretici donanım programlarına hakim olup,mixlerinin insanların kulağına kolayca erişebilmesi için her geçen gün daha çok çabalamaktadır.Müzik tarzının dinleyici kitlesinin beklentilerine cevap vermesi ve en önemlisi de durmadan tempolu dans ettiren Mixleri en önemli niteliğidir.Ülkemizdeki ünlü Türk Dj’lerlede aynı kabini paylaşmış dinleyicisine muhteşem performanslar sergilemiştir.Bu sıralar,ileri seviyede daha Live tarzlar sunabilmek için çalışmalarına ve eğitimlerine çeşitli enstrümanlarla devam etmektedir.

Adem CELIK

1987 Doğumlu, Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu.Gitar,Piyano,Ritim, Etnik Enstrümanlar ve Üflemeli Çalgılar çalabiliyor.Orta okul ve Lise  dönemlerinde Hip Hop, R&B, Rock ve Metal müziğiyle başladı .Plaklarla ve DJ Setup’larıyle tanışıp parça mixleme ve prodüksiyon yapmaya başlaması uzun sürmedi. Çeşitli müzik organizasyonlarında kendini göstermeye başladı. Müzikle alakalı bir çok eğitimlere katıldı. Aynı zamanda Radyo Programcılığı ve Sunuculuğu eğitimi aldı.Seslendirme ve dublaj’da yapmakda. Zamanla Elektronik müziğe  ilgi duyar oldu.12 yıldır prodüksiyon yapmakda olan Adem Çelik’in bir çok kendi eser ve parçasıda vardır.Çalışmalarını Uplifting Trance,Techno Progressive, Deep House ağırlıklı sürdürmekde. Bütün müzik dallarına ilgi duyduğu için eserlerinde Senfonik öğeleri Doğu ve Batı müziğiyle harmanlaması zor olmuyor.

Galaxy KAWA

1982 Malatya Doğumlu istanbulda yaşıyor. 5 yıldır Ableton live ile hobi amaçlı müzik yapan Galaxy Kawa klasik trance elementleri ve progressive tınıları sert Davullar ,Tribal Bassline’lar ile  özleşmiş Progressive House ve Melodic House stillerinde tekliler çıkarıyor.